حقیقت تلخ نیست!!

نویسنده :مداد مغزی
تاریخ:دوشنبه 14 اسفند 1391-10:22 ق.ظ

دروغ گفتن کار راحتی ست. تهمت زدن از آن هم راحت تر. دری را باز می کنی و هر چه می خواهی پرت می کنی بیرون. اینها ساده است. همه ی ما می توانیم انجامشان دهیم.ولی ...
ولی کنار آمدن با وجدان سخت است. رو در رو شدن با خدا از آن هم سخت تر. گاهی هر چه فکر می کنی که در جواب این کارم یا این حرفم به خدا چه بگویم، به چیزی نمی رسی. انگار جواب همه ی توجیه ها را از قبل بلد است. دستت خالی خالی ست.


ادامه مطلب

نوع مطلب : سبکی برای زندگی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آقایان! این اولین تجربه ی ما نیست ...

نویسنده :مداد مغزی
تاریخ:سه شنبه 1 اسفند 1391-09:53 ق.ظ

با کمی تاخیر یا کمی با تاخیر
مجلس به هم ریخته است. رئیس جمهور همانطور که از مجلس بیرون می رود، با اشارات دست چیزهایی به رئیس مجلس می گوید. رفتار در خور شأن نیست. مهار مجلس از دست رئیس در رفته. حالا مهار نفس های سرکش هم جای خود دارد. داد و هوار. سر و صدا. احسنت های پشت سر هم. ماچ و بوسه های نماینده گان که دور صندلی رئیس را پر کرده اند. و او فقط لبخند پیروزی و نَصر می زند...
قضاوت و تحلیل نمی کنم. کاری ندارم مقصر کیست. یا سهم کدام یک بیشتر است. همه ی حرف ها را عزیزمان گفت.
بعد از آن روز تلخ مجلس، بعضی از دور و اطرافیان گفتند این برنامه از پیش مشخص شده بود. جریان انحرافی و جریان فتنه با هم طراحی اش کرده اند. هدف شان فقط و فقط بی آبرو کردن مسئولین بین مردم است. می خواهند مردم را به مسئولین بد بین کنند. آخر این قصه را هم به حضرت آقا ختم می کنند.
من مردم وطنم را خوب می شناسم. آنها خیلی بهتر و به موقع تر از برخی مسئولین می فهمند. خیلی سریع به صحنه می آیند. شک در دلشان راه ندارد. مسائل را با هم قاطی نمی کنند. خوب جدا می کنند حق و باطل را از هم. در یک کلام: اهل کوفه نیستند که حرف علی به زمین بماند، چه رسد به تنها گذاشتنش.
حرف آخرم: هر روز در همه ی نمازهایم امامم را دعا می کردم و نائبش را. از امروز برایش صدقه هم می دهم. لحظه به لحظه هم برایش دعا می کنم. داشته باشم برای سلامتی اش نذری هم می دهم.
من به وقتش جان هم می دهم برای او. آن آخرین قطره ی خونم را. همان مُهجه ی 1 قلبم را.

[1] و بَذَل مُهجَتَه فیک (مفاتیح الجنان-باب سوم-فصل هشتم-زیارت اربعین)


بعد نوشت:

میلاد پر خیر و برکت امام حسن عسکری علیه السلام را به همه ی مسلمانان جهان تبریک می گویم.
تبریک مخصوص به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف


نوع مطلب : رویداد نویسی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
E:\scrolls\vertical2_.htmشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic